Balíme a jedeme...

Když se připravujete na konferenci, obvykle stačí vzít si s sebou pár poznámek, mobil a notebook. Když vyrážíme na konferenci my, obvykle nám jedno auto nestačí... :-)

vloženo před měsícem 1 minuta ke čtení

I dnes máme sbaleno a vyjíždíme do Plzně na Celostátní konferenci  paliativní medicíny. Na konferenci v našem vstupu představíme činnost Dítěte v srdci a v rámci workshopu přiblížíme zájemcům myšlenku memoryboxů. Máme připravenou ukázku obsahu, co do memoryboxů vkládáme a ukážeme, jak mohou být memoryboxy využity v praxi. A naše paní ředitelka Alena Peremská vystoupí se samostatnou přednáškou o specificích on-line truchlení v covidové době.

V rámci konference bude mít premiéru i naše výstava, kde na čtrnácti panelech představíme vše okolo Dítěte v srdci a budeme sdílet i několik příběhů rodin, které jsme provázeli po ztrátě miminka. 

Do Plzně vezeme několik desítek memoryboxů, které si převezmou účastníci workshopu a Hospic sv. Jiří v Chebu. 

Děkujeme všem našim podporovatelům. Jen díky jejich pomoci memoryboxy mohou pomáhat rodičům uchovat si jediné a jedinečné vzpomínky na jejich děti. Děkujeme!

Vloženo Od Ze zákulisí

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.