Memoryboxy do Havířova

Memoryboxy v havířovské porodnici pomáhají již dlouho. Dostali jsme pozvání, abychom širšímu týmu představili memoryboxy a jejich používání v rámci našeho komplexního vzdělávacího kurzu perinatální paliativní péče.

vloženo před měsícem 2 minuty ke čtení

Ten se uskutečnil v pátek 26. srpna 2022 a do Havířova se vypravila jako tradičně naše Zdenča Troníčková. Čekala ji velká účast zájemců z řad porodních asistentek, lékařů, sester z oddělení porodnice, gynekologie a dětské kliniky, krizových interventek a peerů.  Kurzu se zúčastnila také náměstkyně pro ošetřovatelskou péči. Velmi si vážíme vysokého zájmu a věříme, že během školení i následné diskuze zaznělo vše důležité a podstatné. 

Zdena Troníčková - Dítě v srdci

Vážím si pozornosti, které se mi během tříhodinového setkání v Havířově dostalo. Navzdory teplotám, které venku panovaly. Bez nadsázky musely atakovat stupnici lékařského teploměru. Po ukončení školení však nikdo neutekl a v následné diskuzi jsme mluvili o memoryboxech a perinatální paliativní péči ještě další hodinu. 

Zdena Troníčková, Dítě v srdci

Už dnes víme, že páteční setkání v Havířově nebylo letos naposledy. Ještě do konce roku se sem vypravíme za zbytkem týmu, který se v pátek nemohl zúčastnit. 

Těšíme se a děkujeme moc za spolupráci. 

 

Vloženo Od Vzděláváme a inspirujeme

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.