Páteční podpůrná skupina v Hradci Králové

V pátek 21. října proběhla pravidelná podpůrná skupinka Dítěte v srdci, tentokrát v Hradci Králové.

vloženo před 2 roky 2 minuty ke čtení

Tentokrát jsme se sešli v komornějším počtu, ale jako vždy to bylo pro všechny milé a inspirativní setkání. Navštívil nás i jeden tatínek a my mu moc děkujeme za mužský úhel pohledu na ztrátu dítěte...

Zapálili jsme si svíčky, prostor nám provoněl Srdcem sypaný čaj Dítěte v srdci. V intimní atmosféře jsme sdíleli osobní témata, které účastníci skupinky považovali v dané chvíli za potřebné probrat. Ani tentokrát jsme se do vymezeného času trvání skupinky nevešli a společně strávený čas jsme si protáhli. 

Děkujeme jedné z maminek za milý dárek v podobě háčkované duhy pro štěstí. Maminky je až do konce setkání jemně svíraly v dlani po celou dobu našeho setkání. Zbylo nám ještě pět duh, které počkají na svoje opatrovatelky či opatrovatele na dalším setkání. 

Procházeli jsme si společně naše komunikační karty a věnovali se jednotlivým větam zde uvedeným. Říkali jsme si, co nám osobně pomáhalo a co naopak zraňovalo. Všechny tyto věty jsme pak na kartičkách našli. 

Více o Kartách

 

Pozvánka na Podpůrné skupiny Dítěte v srdci
 

Pokud máte zájem setkat se s lidmi, kteří prožívají stejnou životní situaci jako vy, potřebujete porozumění, chcete získat podporu v trápení, kterému nyní čelíte, a načerpat sílu k jeho překonání, připojte se k naší podpůrné skupince.

Skupinky jsou otevřené. Kdykoliv je možné do skupinky vstoupit a kdykoliv vystoupit. 

Místa konání: Hradec Králové, Mladá Boleslav, Rychnov nad Kněžnou a Vrchlabí.

Těšíme se na další setkání. Jsme tu pro vás, vaše slzy, vzpomínky, obavy, potřebu sdílení i radost a plány...

 

Termíny setkání

Podpůrné skupiny Dítěte v srdci

 

 

Osobní setkávání podpůrné skupinky pro rodiče po ztrátě miminka se v Hradci Králové uskutečňuje díky spolupráci organizace Dítěte v srdci a Podpůrného paliativního týmu z Fakultní nemocnice Hradec Králové. 

Skupinky v Mladé Boleslavi, Rychnově nad Kněžnou a ve Vrchlabí můžeme uskutečňovat díky podpoře Nadačního fondu Škoda Auto

 

Vloženo Od Podpůrné skupinky