Věznice Světlá nad Sázavou pro Dítě v srdci

Minulý týden jsme navštívili ženskou věznici ve Světlé nad Sázavou, abychom převzali nemalé množství ručně vyráběných věcí, které pro nás tvoří místní ženy.

vloženo před 9 měsíci 2 minuty ke čtení


Párkrát jsme už zmínili na našich webových stránkách či v Bazárku S láskou pro Dítě v srdci, že nemalou skupinou našich podporovatelek jsou ženy z věznice ve Světlé nad Sázavou. V rámci aktivit ve svém volném čase pro nás ve skupince háčkují, šijí, pletou a vyrábí různé předměty. Vkládáme je do memoryboxů nebo jejich nabídka v bazárku či prodej na charitativních akcích Dítěte v srdci umožňuje podporu činnosti naší organizace. 

Minulý týden jsme převzali z rukou zaměstnankyně Vězeňské služby Mgr. Marie Havlíkové obrovské množství ručně vyráběných věcí a naše Zdena Troníčková měla co dělat, aby se do jejího auta při cestě zpět vše vešlo. 

Bohužel není v našich silách jmenovitě poděkovat všem dobrodinkám, které se podílí na tvorbě, ale věříme, že se jim prostřednictvím paní Havlíkové naše obrovské "DÍKY" dostalo.

Velmi si spolupráce s věznicí ve Světlé nad Sázavou vážíme a děkujeme za jejich podporu činnosti Dítěte v srdci. 

Věznice Světlá nad Sázavou pro Dítě v srdci

 

  • Prosba o pomoc

Rádi bychom jejich tvorbu podpořili, protože víme, že se občas potýkají s nedostatkem materiálu na tvoření. Pokud máte doma zásoby nevyužitých látek, bavlnek, vlny, korálků či jiných materiálů vhodných ke tvoření, o které byste se rádi podělili, je možné vše poslat rovnou na adresu věznice: Mgr. Marie Havlíková, Věznice Světlá nad Sázavou, Vězeňská služba ČR, Rozkoš 990, 58291 Světlá nad Sázavou.

 

 

Vloženo Od Srdcovky

Komentáře


vloženo před 9 měsíci Martina Sekotová

Tak to je pecka! Myslím, že i pro ty ženy, které tvoří, to může být fajn pocit, že mohou někomum nějak pomáhat.... Kdybyste tu měli emotikony, dávám palec nahoru.

Odpovědět
*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.