Věznice Světlá nad Sázavou pro Dítě v srdci

Minulý týden jsme navštívili ženskou věznici ve Světlé nad Sázavou, abychom převzali nemalé množství ručně vyráběných věcí, které pro nás tvoří místní ženy.

vloženo před 12 měsíci 2 minuty ke čtení


Párkrát jsme už zmínili na našich webových stránkách či v Bazárku S láskou pro Dítě v srdci, že nemalou skupinou našich podporovatelek jsou ženy z věznice ve Světlé nad Sázavou. V rámci aktivit ve svém volném čase pro nás ve skupince háčkují, šijí, pletou a vyrábí různé předměty. Vkládáme je do memoryboxů nebo jejich nabídka v bazárku či prodej na charitativních akcích Dítěte v srdci umožňuje podporu činnosti naší organizace. 

Minulý týden jsme převzali z rukou zaměstnankyně Vězeňské služby Mgr. Marie Havlíkové obrovské množství ručně vyráběných věcí a naše Zdena Troníčková měla co dělat, aby se do jejího auta při cestě zpět vše vešlo. 

Bohužel není v našich silách jmenovitě poděkovat všem dobrodinkám, které se podílí na tvorbě, ale věříme, že se jim prostřednictvím paní Havlíkové naše obrovské "DÍKY" dostalo.

Velmi si spolupráce s věznicí ve Světlé nad Sázavou vážíme a děkujeme za jejich podporu činnosti Dítěte v srdci. 

Věznice Světlá nad Sázavou pro Dítě v srdci

 

  • Prosba o pomoc

Rádi bychom jejich tvorbu podpořili, protože víme, že se občas potýkají s nedostatkem materiálu na tvoření. Pokud máte doma zásoby nevyužitých látek, bavlnek, vlny, korálků či jiných materiálů vhodných ke tvoření, o které byste se rádi podělili, je možné vše poslat rovnou na adresu věznice: Mgr. Marie Havlíková, Věznice Světlá nad Sázavou, Vězeňská služba ČR, Rozkoš 990, 58291 Světlá nad Sázavou.

 

 

Vloženo Od Srdcovky

Komentáře


vloženo před 12 měsíci Martina Sekotová

Tak to je pecka! Myslím, že i pro ty ženy, které tvoří, to může být fajn pocit, že mohou někomum nějak pomáhat.... Kdybyste tu měli emotikony, dávám palec nahoru.

Odpovědět
*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.