https://www.traditionrolex.com/17 Získali jsme ocenění Tesca | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Získali jsme ocenění Tesca

Náš memorybox vyhrál třetí místo 9. ročníku soutěže společnosti Tesco "Vy rozhodujete, my pomáháme." Od řetězce Tesco jsme v úterý 31. srpna převzali šek v hodnotě 10 000 Kč.

vloženo před 3 roky 2 minuty ke čtení

 

O vítězném projektu rozhodovali samotní zákazníci supermarketů Tesco, kteří za každý nákup v rámci celé ČR obdrželi hlasovací žeton. Ten následně mohli vhodit do hlasovacího boxu v prodejně (a tím dát hlas projektu, který se jim nejvíce zamlouval). Soutěž proběhla v celé ČR, ale v jednotlivých prodejnách se mohlo hlasovat vždy pouze na podporu jednotlivých regionálních projektů.

„Velmi si ocenění od veřejnosti vážíme.  Považuji to za odměnu za všechny naše aktivity, kterými se snažíme podpořit rodiny po ztrátě dítěte“, komentovala ocenění ředitelka Perinatálního hospice Dítě v srdci Bc. Alena Peremská.  „Získané prostředky využijeme na doplnění memoryboxů a jejich distribuci do více zdravotnických zařízení. Moc děkujeme Tescu i jeho zákazníkům za naši podporu.“, dodala.

Cenu na prodejně Tesco přebírala Zdeňka Troníčková, která má v organizaci Dítě v srdci kompletaci a distribuci memory boxů na starosti.

"Děkujeme všem, kdo nám vhodil svůj žeton na prodejně Tesco v Rychnově nad Kněžnou. Udělalo to obrovskou radost celému týmu a moc si toho vážíme, vnímáme to jako  ocenění našeho úsilí, se kterým tvoříme obsah memoryboxů a distribuujeme je bezplatně do porodnic i přímo zasaženým rodinám.“

MOC DĚKUJEME ZA PODPORU!

Co je memorybox?

Memory box je vzpomínková krabička určená pro rodiče, kteří při porodu či krátce po něm přišli o miminko. Obsahuje měkkou dečku, oblečení, svíčku, sadu na otisky nožiček a ručiček, pietní arteterapeutický sešit, ve vodě rozpustné přání, knížku s pohádkou a dvě stejné hračky. Jednu s sebou dostane miminko a druhou si nechávají na památku rodiče. Box slouží k uchování co největšího množství vzpomínek na miminko, které s rodinou bylo jen chvilku. Do jeho výroby jsou zapojeny maminky po ztrátě, ženy z Věznice Světlá n.S. a řada dobrovolníků z facebookové skupiny Tvoříme pro Dítě v srdci.

ocenění Tesco - Vy rozhodujete, my pomáháme

Vloženo Od Srdcovky
https://www.traditionrolex.com/17