Koncerty pro Dítě v srdci

Koncerty „Musica (K)lasica pro Dítě v srdci“ jsou benefičním, jedinečným a osvětovým projektem, který pro Dítě v srdci pořádá rodina Kolčavova ze Zábřežska.

Musica (K)lasica na svém úplném začátku vznikla jako rodinné hudební uskupení Marie a Ladislava Kolčavových z Dubicka a jejich sedmi dětí, které byly všechny hudebně nadané. Věnovali se hlavně staré duchovní hudbě.

Myšlenka koncertů

Koncerty pro Dítě v srdci jsou spojeny s příběhem Petry a Šimona Kolčavových. První koncert byl uspořádán po smrti jejich syna Eliáška na jaře 2017 v Hradci Králové za účelem přispět na podporu rodin, které budou v budoucnu procházet tím samým, čím procházeli oni sami.

Cílem koncertů je šířit myšlenku perinatální paliativní péče a představovat činnost Perinatálního hospice Dítě v srdci. Jsme velmi vděční, když se uspořádáním koncertů daří od posluchačů získat finanční příspěvek na podporu Dítěte v srdci. 

Koncerty pro Dítě v srdci

 

Kde jsme vystupovali?

Od té doby se konalo už několik koncertů napříč Českou republikou, například v Hradci Králové, Zábřehu, Králíkách, Třebíči, Kostelci nad Orlicí, Praze, Tanvaldu. 

 

Dítě v srdci - Petra Kolčavová

Máte chuť uspořádat koncert na podporu činnosti Dítěte v srdci ve vašem okolí? Máte hudební těleso a chcete podpořit dobrou věc ve vašem bydlišti? Napište naší kolegyni Petře Kolčavové, která koncerty pro Dítě v srdci realizovala. Ráda vám poradí. Psát jí můžete na e-mail: petra@ditevsrdci.cz

 

Blog Ze Srdce