Dítě v srdci na Štemberových dnech

Minulý týden proběhla v Praze XXXVII. Celostátní konference Sekce perinatologie a fetomaternální medicíny „Štemberovy dny“. Jsme vděční, že jsme se mohli aktivně účastnit.

vloženo před 6 měsíci 1 minuta ke čtení

Konference se konala 7.-9. dubna 2022  v Nové budově Národního muzea v Praze a pořádali ji: 

  • Sekce perinatologie a fetomaternální medicíny (SPFM)
  • České gynekologické a porodnické společnosti (ČGPS)
  • České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně (ČLS JEP).

Chtěli bychom poděkovat Prof. MUDr. Mariánovi Kacerovskému, Ph.D, vedoucímu lékaři Oddělení gynekologie a těhotných FNHK, předsedovi Sekce perinatologie a fetomaternální medicíny České gynekologické a porodnické společnosti. Na jeho doporuručení jsme se mohli ke konferenci připojit a prezentovat v rámci výstavní plochy naše memoryboxy, informační materiály. Návštěvníci se s našimi aktivitami mohli seznámit prostřednictvím našich výstavních panelů v předsálí konference.  

Děkujeme za pozvání a věříme, že se budeme moci zúčastnit i v následujících letech. 

Dítě v srdci - Štemberovy dny

Dítě v srdci - Štemberovy dny

 

Vloženo Od Byli jsme u toho

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.