Hlasujte pro Dítě v srdci ve finále Neziskovka roku

Máme obrovskou radost, že jsme se v letošním ročníku Neziskovka roku dostali až do samotného finále. Nyní o našem dalším postupu rozhodují hlasy veřejnosti. Prosíme o vaši podporu a hlas...

vloženo před 11 měsíci 1 minuta ke čtení

Hodnocení Neziskovka roku je  prestižní ocenění pro neziskové organizace v České republice. Letos se pořádá již devátý ročník a jsme vděční, že jsme se probojovali do třináctky nejlepších. Nyní o našem dalším postupu či úspěchu rozhodne každý hlas v anketě Cena veřejnosti.

Prosíme Vás o podporu, hlas a sdílení i mezi svými známými ;) Hlasovat je možné vždy jednou z jednoho email účtu v celé soutěži. Na email Vám přijde potvrzovací email, který se musí potvrdit.


Kdo jsme? Podívejte se na krátkou videoprezentaci o Dítěti v srdci

 

 

Vloženo Od Srdcovky

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.