Memoryboxy na cestě díky vám...

Jsme vděční všem našim podporovatelům! Jen díky nim můžeme dodávat memoryboxy tam, kde jsou potřeba! Memoryboxy jsou vzpomínkové krabičky pro rodiče po ztrátě miminka. Pomáhají jim uchovat si vzpomínky na jedinečné a jediné chvíle s jejich dítětem.

vloženo před rokem 2 minuty ke čtení

Tento týden jsme v kanceláři zkompletovali, rozvezli do nemocnic či poslali rodičům téměř stovku memoryboxů. Bez finančních příspěvků našich dárců, bez našich "Tvořilek", bez našich příznivců Bazárku bychom to nezvládli. DĚKUJEME!

Jak moc bychom si přáli, aby už nikdo nikdy náš memorybox nepotřeboval... Jak moc bychom si přáli, aby už nikdy nikdo memorybox nemusel otevřít... Zároveň víme, jak memorybox rodičům pomáhá uchovávat si vzpomínky na jejich miminko...
 

Dává vám naše práce smysl? 

Finanční podpora od našich příznivců je pro nás mimořádně důležitá. Díky nim můžeme dodávat memoryboxy do nemocnic, zasílat je přímo rodičům, můžeme poskytovat téměř neomezeně krizovou intervenci ve chvíli, kdy to rodiče nejvíce potřebují... I malý příspěvek pomáhá vložit memorybox do náhle prázdné náruče rodičů...

Jak nám můžete pomoci?

jednorázovým nebo trvalým finančním příspěvkem na náš transparentní bankovní účet:123-1263960227/0100,

- zapojením se do našeho Bazárku S láskou pro Dítě v srdci  na Facebooku

Vážíme si každého daru. Děkujeme, že věříte, že pomoc rodičům po ztrátě miminka má smysl a pomáháte jim s námi v nalezení cesty do budoucna. Děkujeme za vaši podporu!

Vloženo Od Srdcovky

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.