https://www.traditionrolex.com/17 Podpořili nás zaměstnanci Home Creditu | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Podpořili nás zaměstnanci Home Creditu

Již druhým rokem se zaměstnanci Home Creditu rozhodli podpořit naši činnost finančním příspěvkem v rámci svého charitativního programu Malina.

vloženo před rokem 2 minuty ke čtení

Do programu Malina se zapojují všichni zaměstnanci Home Creditu za účelem vybrat finance pro ty, kteří je potřebují nejvíce. 

Podle informací, které jsme získali, tak v Home Creditu nikdy nejde mezi zaměstnanci jen tak o obyčejnou sbírku v podobě házení peněz do kasičky. Většinou je to prostřednictvím tzv. malinových akcí, kdy se spojí příjemné s užitečným.

Zaměstnanci společně podniknou nějaké aktivity a zároveň tím přispějí na dobrou věc.  Mezi zaměstnanci jsou tyto akce obzvlášť oblíbené, zaměstnanci často přicházejí s vlastními nápady, který dobročinný projekt chtějí podpořit.

A tak to bylo i tentokrát v případě podpory Dítěte v srdci. Zaměstnanci do Maliny přispěli zakoupením lístků na Shakespearovské slavnosti, které se v létě konaly v Brně a v Praze. Výtěžek ze vstupenek společnost Home Credit zdvojnásobila. Vybrané prostředky se tým pak rozhodl věnovat na podporu naší organizace. 


Zdroj fotografie: www.homecredit.cz

Dárkový šek na částku 57 300 Kč převzala na konci října za Dítě v srdci Katka Jelínková z rukou Michala Fily a Michala Hájka. 

 

 

Michal Fila - Home Credit

Poslání pomáhat a zlepšovat lidské příběhy nemáme jen my. Perinatální hospic Dítě v srdci pomáhá lidem v nelehkých chvílích, kdy přijdou o své miminko. Poskytuje jim potřebnou útěchu a oporu. Jejich práce je složitá a záslužná, proto jsme hrdí, že je můžeme podpořit částkou 57 300 Kč, kterou jsme dali dohromady společně s našimi zaměstnanci.

Michal Fila, vedoucí sekce interní a externí komunikace Home Credit

 

Kateřina Jelínková - Dítě v srdci

Ze „Srdce“ děkuji všem z Home Credit za podporu naší činnosti. Peněžní prostředky využijeme na tvorbu a kompletaci memoryboxů –⁠ vzpomínkových krabiček, které distribuujeme do porodnic nebo přímo rodinám, které prožívají ztrátu miminka. Díky tomuto příspěvku vložíme memorybox do náruče 25 rodinám. Děkujeme! 

Kateřina Jelínková,  marketing & PR 

 

Děkujeme všem z Home Credit za jejich podporu!

Vloženo Od Srdcovky
https://www.traditionrolex.com/17