Workshop Leader v péči o lidi - Kutná Hora

Ve středu 22. září 2021 se za Dítě v srdci zúčastnily Jindřiška Rolcová a Zdena Troníčková praktického workshopu Leader v péči o lidi v Kutné Hoře.

vloženo před rokem 1 minuta ke čtení

Workshop se konal pod záštitou NS MAS (Národní síť Místních akčních skupin České republiky) a sešli se zde představitelé neziskových organizací, které se v kraji zabývají sociální tematikou.

Na workshopu Jindřiška ze Zdenou postupně představily vybrané činnosti Dítěte v srdci se zaměřením na spolupráci s nemocnicemi Královéhradeckého kraje. Se všemi nemocnicemi v kraji Dítě v srdci již navázalo úzkou spolupráci a poskytujeme zde memoryboxy (vzpomínkové krabičky pro rodiny po ztrátě miminka). Ve všech zařízeních nabízíme krizovou intervenci a odborné sociální poradenství. 

Téma perinatalní ztráty bylo pro řadu účastníků workshopu velmi emotivní a většina z nich vyslovila velké poděkování a vděk za to, co v Dítěti v srdci v tomto tématu děláme... Děkujeme. 

Vloženo Od Byli jsme u toho

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.