Dítě v srdci na Fóru sociálních služeb

V pátek 1. října 2021 jsme se zúčastnili Fóra sociálních služeb, které pořádalo Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky.

vloženo před 12 měsíci 1 minuta ke čtení

Letošní ročník měl podtitul Sociální služby odpovídající standardům 21. století – deinstitucionalizace jako možná cesta. Mezi řečníky se objevili odborníci na daná témata sociálních služeb, zástupci státní správy i samosprávy, zástupci neziskových organizací, poslanci a senátoři. 

Velmi rádi jsme prezentovali činnost naší organizace prostřednictvím našich výstavních panelů, zájemcům jsme zde představili naše memoryboxy a seznámili je s myšlenkou a posláním našich unikátních vzpomínkových krabiček a v neposlední řadě jsme pozvali zájemce o naše téma na Konferenci perinatální paliativní péče, která se koná v květnu 2022. 

Vloženo Od Byli jsme u toho

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.