Představení projektu Místo v srdci v Písku

Pondělní podvečer patřil v Písku perinatální paliativní péči a my jsme byli u toho.

vloženo před 8 měsíci 1 minuta ke čtení

V Městské knihovně v Písku proběhla už námi dříve avizovaná přednáška perinatální paliativní péče, jejíž součástí byla i vernisáž výstavy o činnosti naší organizace Dítě v srdci. Výstavu je možné navštívit v knihovně až do poloviny března. 

Přednáška zároveň byla pomyslnou startovní čarou pro realizaci nového projektu Místa v srdci na píseckém lesním hřbitově. Projekt je zařazen do participativního rozpočtu města Písek (PARO) a jeho záměrem je vybudování pietního místa k uctění památky dětí zemřelých během těhotenství porodu či krátce po něm.  

Vážíme si toho, že jsme se mohli na projektu podílet a přispět svými zkušenostmi k jeho finální podobě. Velmi rádi jsme se zúčastnili představení projektu široké veřejnosti. O realizaci projektu teď mohou rozhodnout všichni obyvatelé Písku, kteří zde mají trvalý pobyt a hlasovat je možné od 1. března do 15. dubna 2022. 

 

Vloženo Od Pietní místa

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.